Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Configure
cs: Nastavení

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
