Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Configure
cy: Ffurfweddu
