Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Enabled
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: None
es: Ninguno

en: Configure
es: Configurar

en: Distance
es: Distancia

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
