Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Configure
et: Seadistus

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
