Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Configure
hu: Beállít

en: Distance
hu: Távolság

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
