Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Configure
is: Stilla
