Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Distance
tr: Uzaklık

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
