Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Configure
da: Konfigurér

en: Distance
da: Afstand

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
