Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Configure
eo: Agordu
