Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
