Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: None
fr: Aucun(e)

en: Configure
fr: Configurer

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
