Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
