Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Configure
nl: Instellen

en: Distance
nl: Afstand

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's
