Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Configure
ro: Configurează

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
