Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Enabled
ru: Включено

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Configure
ru: Настроить

en: Distance
ru: Расстояние

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах
