Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Distance
sv: Distans

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
