Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
