Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín
