Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка
