Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja
