Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr
