Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή
