Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo
