Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena
