Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Add
fa: افزودن

en: Path
fa: مسیر
