Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku
