Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Add
hi: जोड़ें

en: Path
hi: मार्ग
