Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja
