Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի
