Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Add
id: Tambah

en: Path
id: Jalur
