Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა
