Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ
