Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و
