Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам
