Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता
