Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग
