Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Add
ru: Добавить

en: Path
ru: Путь
