Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Add
tr: Ekle

en: Path
tr: Yol
