Application/Json Linked data (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Add
uk: Додати

en: Path
uk: Шлях
