Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta
