Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee
