Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta
