Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Add
it: Aggiungi

en: Path
it: Percorso
