Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ
