Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka
