Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Add
ps: زیاتول

en: Path
ps: يونلور
