Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale
