Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta
