Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن
