Application/Json Linked data (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal
